Nadciąga 14 Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy w Krośnie!

Witajcie z powrotem! 

Jak co roku, do Krosna na Podkarpaciu powraca Festiwal Sztuk Alternatywnych – Nocne Teatralia Strachy. W dniach 9 – 11 września 2021, na obszarze Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, miejskiego rynku i okolicznych lokali rozegra się już 14. edycja tego wydarzenia. Po raz kolejny Krosnem zawładnie magia sztuk alternatywnych, pełna wyjątkowych, artystycznych atrakcji i wrażeń.

Nocne Teatralia Strachy to przestrzeń dla przeróżnych, krzyżujących się przejawów twórczości: teatralnych, plastycznych, filmowych, muzycznych, fotograficznych i wielu innych. Jak zwykle przypominamy, że impreza nie jest konkursem (wszystkim występującym zapewniamy honorarium). W naszym festiwalu „wygrywają” autentyczne emocje, żywy dialog, bliskość, niejednoznaczność i moc sprawcza sztuki – a przy tym także chęć wspólnego odkrywania rzeczywistości na nowo, rozwijania pasji oraz udziału w dobrej zabawie.

Macie ciekawy pomysł na 14. edycję Strachów? Chcecie wziąć udział w Festiwalu? Skontaktujcie się z nami! 

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdziecie w menu głównym strony – sekcja „O Festiwalu”.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 12 lipca 2021!

Do Festiwalu zgłaszać się mogą grupy teatralne, muzyczne oraz soliści – tj. performerzy, filmowcy, fotografowie, prezentujący formy działalności pozascenicznej/wizualnej, niezależnie od prezentowanej formy, wieku aktorów czy czasu trwania prezentacji.

Do zobaczenia!