Czas na 11. Nocne Teatralia Strachy!

Witajcie z powrotem! „Strachowa dekada” już za nami, ale my nie zwalniamy tempa i szykujemy się do następnej odsłony imprezy!

Jak co roku, do Krosna na Podkarpaciu powraca Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. W dniach 6-8 września 2018, na obszarze Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, miejskiego rynku i okolicznych lokali rozegra się już 11 edycja tego wydarzenia. Po raz kolejny Krosnem zawładnie magia sztuk alternatywnych, pełna wyjątkowych, artystycznych atrakcji i wrażeń.

Nocne Teatralia Strachy to przestrzeń dla przeróżnych, krzyżujących się przejawów twórczości: teatralnych, plastycznych, filmowych, muzycznych, fotograficznych i wielu innych. Jak zwykle przypominamy, że impreza nie jest konkursem. W naszym festiwalu „wygrywają” autentyczne emocje, żywy dialog, bliskość, niejednoznaczność i moc sprawcza sztuki – a przy tym także chęć wspólnego odkrywania rzeczywistości na nowo, rozwijania pasji oraz udziału w dobrej zabawie.

Masz ciekawy pomysł na 11 edycję Strachów? Skontaktuj się z nami! Regulamin imprezy oraz karty zgłoszeniowe są już dostępne na stronie internetowej: http://nocneteatralia.pl/ (w zakładce „O FESTIWALU”).

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 10 lipca 2018!